יגאל אעידן (צילום: שרון צור)

במוצאי שבת הקרובה תשחק נבחרת ישראל נגד נבחרת ארגנטינה עם כוכבה הגדול ליונל מסי. אבטחה גדולה צפויה להיות במשחק הזה, כשצוות גדול של כ-60 סדרני ספורט מחברת 'אעידן אבטחה' יגיע מעפולה.

הבעלים של חברת 'אעידן אבטחה', יגאל אעידן, נרגש מאוד לקראת המפגש עם נבחרת ארגנטינה ומסי, שאותו הוא מעריץ באופן אישי. "מאז שהוא החל את הקריירה שלו בברצלונה אני אחריו", אמר אעידן, "הוא היום השחקן מספר אחת בעולם ובכלל השחקן הגדול בהיסטוריה. הוא יותר גדול ממראדונה".

אעידן מספר שבזמן המשחק הוא יהיה על כר הדשא, אחראי על הגזרה שלו באצטדיון, ובשל כך תהיה לו ההזדמנות לראות מקרוב את הכוכב הגדול של ארגנטינה. "אני מקווה שייצא לי לעשות איתו סלפי", אמר בחיוך, "אני שמח שיצא לי לעבוד במשחק הזה. אני כל השנים רואה אותו רק בטלוויזיה ועכשיו תהיה לי את ההזדמנות לראות אותו מקרוב, לפגוש אותו פנים אל פנים. זה מרגש בטרוף. אני מתלהב כמו ילד קטן. גם אחי עמוס שיהיה איתי במשחק מתלהב. שנינו אוהדים את ברצלונה".

ליונל מסי (צילום: AP)

אעידן יגיע למשחק עם צוות של 60 סדרנים והיום הוא ביקש להביא עוד סדרנים, בגלל בקשה של העובדים שלו לעבוד במשחק. "יש לי קבוצת ווצאפ של כל העובדים. לפני כל עבודה אני שואל: 'מי רוצה לעבוד?'. בדרך כלל לוקח לי בממוצע בין שלוש-לארבע שעות לסגור רשימה של עובדים. למשחק בין ישראל לארגנטינה בתוך חמש דקות סגרתי את הרשימה. לא היה לי דבר כזה אף פעם".