'הטריו' מגרין (צילום: יוסי וקנין)

הפועל נצרת עילית תחת 'הטריו' - המנכ"ל גיל ברעם, המנהל המקצועי רועי כהן והמאמן הבכיר ירון הוכנבוים - ממשיכה להתנהל כמו מועדון מקצועני, עם דרך וחזון שסימן לעצמו יעד ברור לטווח הארוך - עלייה לליגת העל.

בפגרה הזו רשם ה'טריו' מ'גרין' הישג משמעותי שאין להקל בו ראש - הם יצרו המשכיות. הם שמרו על רוב שחקני ההרכב שהוביל בעונה שעברה את הקבוצה להצלחה - פלייאוף עליון. או בהגדרה אחרת, החזירו את נצרת עילית להיות פקטור בליגה הלאומית.

למרות הקיצוץ החד בתקציב שכר השחקנים ולמרות שמאחורי הקלעים לא תמיד הכל עבר חלק, בשורה התחתונה המשולש מ'גרין' הצליח להתגבר על הקשיים, להתנער מהשלילי, לוותר איפה שצריך, להתאמץ למען החזון ולבסוף ליישר קו עם המטרה שהציבו לעצמם כבר לפני שנה - המשכיות.

לפיכך, גם העונה יככבו בהרכב של הקבוצה השוער אבי אבגי, הבלמים דולב אזולאי ויבגני ברקמן, המגן הימני אחמד קאסום, שני הקשרים האחוריים איתן וולבלום וליעד אלמליח, הקשר והמאסטרו גיא דיין והחלוץ הברזילאי חוליו סזאר.

שמונה שחקני הרכב מהעונה שעברה, שמונה שחקנים משמעותיים ימשיכו לשתף פעולה עונה שנייה ברציפות. זה לא דבר מובן מאליו ונעשה מאמץ גדול מצד ה'טריו' שזה יקרה.

המשכיות בכדורגל לרוב מייצרת הצלחה, כך שלאוהדי הקבוצה יש העונה למה לצפות.