ששי יעקב ודני אסולין (צילום: שרון צור)

עד לפני חודש היתה תחושה שהפועל עפולה עומדת בפני שוקת שבורה, שהיא הולכת לעונה פיננסית ולהתמודדות קשה במאבקי תחתית. אך הצמד - ששי יעקב ודני אסולין - הפתיע ויחד עם המאמן אופיר חיים בנו סגל ששווה פלייאוף עליון.

הבעיות הכלכליות ריחפו תקופה ארוכה מעל המועדון כעננה שאי אפשר להיפתר ממנה, אך למרות הקשיים הכלכליים הצליחו בבירת העמק לעשות סדר, לבנות תקציב, להשיג ספונסר למחנה אימונים בחו"ל ולבסוף גם להחתים את רשימת השחקנים שרצו, לפחות את רובה.

עד כמה הצטרפו לקבוצה שחקני רכש טובים לליגה הלאומית: שי בוזנח (מגן ימני), אורי צעדון (מגן/כנף ימין), אדריאן רוצ'ט (קשר), דור כוכב (קשר), יוריצה גרגץ (קשר אחורי) ועידן דוד (חלוץ).

ההפתעה הגדולה בבניית הסגל של עפולה באה אתמול (ראשון), כשהחלוץ הבכיר תומר סויסה סיכם בקבוצה. סויסה הוא חלוץ ליגת על לגיטימי שבבירת העמק מצפים ממנו לפחות ל-15 שערים. הוא למעשה נכנס לנעליו של יובל שאוט.

הצמד הכל יכול של המועדון וצה לצרף זר נוסף - בלם או חלוץ.

לרשימת הרכש יש להוסיף את השחקנים שנשארו בסגל שהם שחקני ליגה לאומית מצויינים - השוער רון שושן, הבלמים גיזי דורבור ונועם גמון, הקשר אחורי והקפטן נתנאל גולדמן, הקשר ערן אזרד, הקשר אלמוג שנקור והמגן השמאלי סהר בן מנשה.

את הקבוצה עזבו בפגרה: יובל שאוט, דימיטרו ריזוק, רועי עטר, ניב סרדל, עומר צלישר, דודו טויטו, אליאור סיידר, שגיא דרור, מרטין מתיאס ועמית מזרחי. 

מתאמנים וטרם הוחלט לגביהם: שנהר מורד, מתן נחמני, אור אליהו, אפיק כהן, ניקולס פלצ'וק.

השורה התחתונה: הצמד 'יעקב-אסולין' יחד עם המנכ"ל המסור והחרוץ עמי אסייג וחבר ההנהלה יורם לוי מחפשים להפתיע העונה ויחד עם המאמן אופיר חיים לנסות ולהשיג עונה בלתי נשכחת.