דולב אזולאי (צילום: שרון צור)

הבלם דולב אזולאי יישחק בעונה הבאה במכבי נתניה בליגת העל וב'גרין' שמחים על ההתקדמות שלו והמעבר לאחת הקבוצות המובילות היום בליגת העל. 

"דולב הוא דוגמא ומופת לכל ילד שרוצה להתפתח בכדורגל - הרבה עבודה קשה, משמעת ומחויבות. כיף לכל בעל תפקיד במועדון", אמר מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם לאחר הפרידה מדולב. מנכ"ל נצרת עילית היה זה שטיפח וקידם את אזולאי, לעיתים בניגוד לדעתם של המאמנים שאימנו בקבוצה.

המנכ"ל משכונע שאזולאי יתקדם בנתניה ויהפוך לבלם לגיטימי בליגת העל. "אין לי ספק שמכבי נתניה זה רק תחנה בדרך שלו לפיסגת הכדורגל", אמר ברעם, "מועדון כדורגל נצרת עילית גאה בדרך שלו וימשיך לעקוב ולתמוך בו גם מרחוק".

המנהל המקצועי של המועדון רועי כהן מאחל לאזולאי המון הצלחה בדרכו המחדשה וגם הוא מאמין שיצליח. "דולב הוא ילד מדהים. אישיות מיוחדת. אני שמח שבעונה החולפת עזרתי לו לתת את העונה הכי טובה מבחינתו מה שעזר לו לקבל כרטיס כניסה לליגת העל", אמר כהן.

קשרה הבכיר של הקבוצה גיא דיין, שחקן ליגת העל בעברו שגם פרץ בגיל צעיר ועשה קריירה ארוכה בליגה הראשונה שמח בשבילו. "דולב הוא שחקן מוכשר. ילד מדהים ואישיות הכי טובה שיש", אמר דיין, "אני מאמין בו שיצליח. הוא ילד מיוחד שאוהב לעבוד קשה ואוהב ללמוד".

על סיכוייו להצליח בליגת העל אמר דיין בכנות: "יהיה לו יותר קשה מהליגה הלאומית, אבל אני בטוח שהוא יוכיח את עצמו. הוא מתאים לרמה הזו".

גיל ברעם. גידל אותו (צילום: שרון צור)

איש המשק, הלב והנשמה של 'גרין' שלומי אסולין, יתגעגע לילד שטיפח וגם מאחורי הקלעים דחף לתת לו לשחק עוד כשהיה שחקן נוער. "דולב הוא ילד מקסים. מקצוען ברמה של שחקנים שבוגרים ממנו בהרבה", אמר הלב של 'גרין', "עם סבלנות הוא יגיע רחוק וזו לא קלישאה. אני שמח בשבילו ולי באופן אישי גם קצת עצוב שהוא הלך, אבל השמחה והגאווה גוברים על העצב".

שלומי אסולין. יגיע רחוק (צילום: שרון צור)

מנהל הקבוצה שרון סויסה, 'האבא של השחקנים', ציין כי אזולאי הוא שחקן מוכשר מאוד. "הוא הגיע לרמות הגבוהות בזכות עבודה קשה אחרי עונה טובה ויציבה מאוד. מאחל לו המון בהצלחה. מגיע לו מאוד", אמר סויסה.