צילום: שרון צור

הפועל נצרת עילית תערוך היום בשעה 19:00 באצטדיון גרין' ניסוי כלים ראשון במשחק רשמי נגד מכבי אחי נצרת במסגרת גביע הטוטו. לאחר דפיקות לב קלות, הקבוצה עברה לבסוף היום בבקרה וכל הסגל יעמוד לרשותו של המאמן ירון הוכנבוים, למעט גיא דיין המורחק והרכש החדש יובל שוואט שעדיין פצוע ולא יוכל ליטול חלק במשחק. 

"הרגשת חג", הגדיר מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם את החזרה למגרשים, "עשינו הכנה טובה לעונה, עברנו בקרה ואנחנו פותחים סוף סוף פעם ראשונה אחרי הרבה שנים את העונה בבית, אז זו חגיגה גדולה לעיר".

ברעם הוסיף: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש העיר רונן פלוט על כל המאמץ ועל כל הליווי שהוא נותן לנו ובעיקר בחודשיים האחרונים בהם ליווה אותי על בסיס יומי ועזר לי מאוד".

גיל ברעם (צילום: שרון צור)

למרות שמודבר במפעל השלישי בחשיבותו, ב'גרין' לא מקלים ראש במשחק ובכוונתו של המאמן ירון הוכנבוים לעלות עם הרכב חזק במטרה לצלוח את הסיבוב הראשון של גביע הטוטו, במטרה להביא כבוד לעיר ומתוך ידיעה שהשתתפות בשלבים הגבוהים ואף זכייה בגביע תתרום משמעותית לקופת המועדון.

"אנחנו מתייחסים למשחק בשיא הרצינות. אנחנו רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר. זה חשוב לנו גם מבחינה כלכלית וגם בשביל לייצג את העיר בכבוד. אנחנו מקווים להתחיל היום מסע שיסתיים בהצלחה ויגרום הנאה לכל התושבים השנה", אמר ברעם.

ברעם מציין שהסגל כבר סגור, למעט עמדת המגן השמאלי.