הליגה הלאומית יוצאת היום לדרך: הפועל עפולה מארחת בשעה 19:00 את הפועל כפר סבא במסגרת המחזור הראשון.

המגן/בלם נועם גמון מתחיל עונה שלישית בקבוצה. "עשינו הכנה מצוינת.  היה לנו מחנה אימונים מוצלח. כל השחקנים כבר רוצים להתחיל את העונה", אמר גמון, "אופיר בנה קבוצה מצוינת. אני בטוח שהיא תביא תוצאות. אנחנו מכוונים לפלייאוף העליון אך השאיפה להגיע העונה הכי רחוק. אנחנו אחת הקבוצות החזקות בליגה. אני לא מתבייש להגיד את זה".

על שחקני הרכש החדשים שהגיעו לקבוצה אמר גמון: "אדריאן ותומר הם שחקנים מצוינים ואנשים מדהימים. אני קשור אליהם מאוד. הם התקבלו יפה בקבוצה. הם השחקנים הבכירים והם יחד עם נתנאל גולדמן צריכים להוביל אותנו".

נועם גמון עם עוזר המאמן יגאל אנטבי (צילום: שרון צור)

על התחרות עם נציגות האזור על הבכורה אמר גמון: "נצרת עילית, איכסל ואחי נצרת לא מעניינות אותנו. אנחנו מרוכזים רק במה שאנחנו נעשה. אין לי מושג מי תהיה בסוף העונה הקבוצה הבכירה".

גמון, שמושאל מהאלופה הפועל באר שבע, שואף להתקדם ולשחק בעתיד בליגת העל. "כל עוד אני בליגה הלאומית אשחק רק בעפולה. הנשיא ששי יעקב הוא כמו אבא בשבילי. עוזר ודואג לי להכל. אני רוצה להגיע לליגת העל, אבל למקום שבו אשחק. לא אלך לליגת העל רק כדי להגיד שאני שם".

לקראת המשחק הערב ההנהלה קוראת לאוהדים לבוא ולעודד את הקבוצה החדשה שנבנתה בעמל רב. במועדון מקווים שאווירת הבחירות בעיר תישאר מחוץ לכותלי המגרש.

יצוין כי בשבועות האחרונים מנהל האצטדיון עמית אשכנזי וצוותו עמלו שעות רבות על מנת להכין את המתקן ובמיוחד את משטח הדשא לעונה החדשה.