הפועל נצרת עילית מציגה את פתיחת העונה הטובה ביותר שלה בשנים האחרונות. לאחר חמישה משחקים נמצאת הקבוצה במקום הרביעי בטבלה עם תשע נקודות. המאזן לא פחות מצוין – שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו.

ראשי נצרת עילית. מרוצים (צילום: שרון צור)

ב'גרין' מרוצים מאוד מהפתיחה המצוינת שבאה אחרי קיץ קשה מאוד ועמוס בעיות ותקלות – קשיים בבניית הסגל, הפציעה של יובל שאוט, אי יציאה למחנה אימונים, לא נמצא מחליף בכיר במקומו של יובל שאוט וההרחקה של גיא דיין ממשחקי גביע הטוטו שפגעה בהכנה שלו

"ירון הוכנבוים והצוות מכינים את השחקנים ברמה הטקטית מנטאלית על הצד הטוב ביותר לכל משחק", התייחס המנהל המקצועי רועי כהן לפתיחת העונה הטובה, "אנחנו מרוצים מאוד מפתיחת העונה. יחד עם זאת אנחנו כבר עם הרגליים על הקרקע. המשחק הבא הוא נגד ראשל"צ והוא צפוי להיות קשה מאוד. אני רוצה להודות לקהל שמגיע לעודד ולדחוף אותנו. נבנה כאן משהו יפה".

המאמן והמנהל. עדיין ללא הפסד (צילום: שרון צור)

על חיזוק נוסף הוסיף כהן: "אני וגיל לא וויתרנו על חיזוק. זה יקרה אם זה יתאפשר מבחינה כלכלית".

לשאלה מדוע הקבוצה מחליפה באופן תדיר את שיטת המשחק, פעם משחקת עם שני בלמים ופעם עם שלושה בלמים, הסביר המנהל המקצועי: "קבוצה טובה ואיכותית צריכה לדעת לעשות התאמות בהתאם ליריבה ובהתחשב בנסיבות הקבוצתיות שיכולות להשתנות מדי שבוע. לקבוצות יריבות תמיד קשה להתכונן לקבוצה שיודעת לעשות מעברים בין שיטות ושיש לה גם איכויות".