העוגות, המאפים, הפסטות וכל המאכלים החלומיים שמהם אנחנו נפרדים למשך שבעה ימים ומחליפים במצות, נראים לנו פתאום הרבה יותר אטרקטיביים. אנחנו כועסים על עצמנו שלא הקדשנו להם יותר זמן במהלך השנה ומכינים רשימה של כל דברי החמץ המופלאים שאנחנו נאכל בצאת החג. אז כדי להפוך את הביס הראשון בלחם אחרי פסח לכמה שיותר מענג, הכנו לכם סצנות טעימות בנטפליקס שיזכירו לכם במשך החג, למה יש לתענוג שמחכה לכם.

כתום זה השחור החדש

אז נכון שכל הסדרה בעצם בתוך בית סוהר, ושרובינו יחליטו להימנע מהאוכל שמגישים שם. אבל הבעת הפנים של פייפר, משקפת את כל מה שאנחנו נרגיש אחרי שננגוס בפעם הראשונה בחמץ לאחר חג הפסח. בין אם זה יהיה וופל, פיסת לחם או ביס בעוגה- כולנו מזדהים עם הרגע הזה. 

via GIPHY

צער גידול בנות

הסצנה הזאת של מישל הקטנה והחמודה מתנפלת על צלחת ספגטי ללא רחמים היא בטח חלום בלהות של כל הורה. ובכלל, פסטה זה אחד המאכלים הכי מובנים מאליו בחיינו. אנחנו הרי אוכלים את זה על בסיס שבועי. אבל אז פתאום מגיע פסח ואנחנו מבינים עד כמה המערכת יחסים שלנו עם הפסטה עמוקה.  אז בואו נהיה כנים שנייה עם עצמנו...הרי ברגע שהחג ייגמר, ההתנפלות של מישל לא רחוקה ממה שאנחנו מתכננים עם הפסטה הראשונה שלנו אחרי פסח.

via GIPHY

שקרניות קטנות

קאפקייקס הם אחד הדברים שאנחנו תמיד רואים על המסך או על תמונות, אומרים לעצמנו שאנחנו חייבים לאכול את זה וברגע האחרון דוחים את זה למועד אחר. אז מגיע חג הפסח ואנחנו מתבאסים. אז האנה, משקרניות קטנות עושה בשכל ולמרות שזאת לא הייתה ההחלטה שלה מלכתחילה היא יושבת וכמו גדולה אוכלת קאפקייק אחד אחרי השני. אז אם גם השנה לא תספיקו להינותמקאפקייק, לפחות תהינו מהסצנה

via GIPHY

בנות גילמור

בנות גילמור היקרות- תמיד רצינו להבין איך זה יכול להיות שאתן לא מפסיקות לאכול ועדיין נשארות רזות? אבל אוקיי, אנחנו סוטים מהנושא המרכזי. מה שחשוב זה להתרכז טוב טוב במגש פיצה בידיהם של רוריולורלי כי אנחנו הולכים להיפרד מהמעדן הזה לשבוע שלם. אפשר להזמין כבר עכשיו 10 מגשים מראש לצאת החג?

via GIPHY

דברים מוזרים

לכל מי שצפה בדברים מוזרים, כנראה היה קשה להבין את התחושה ש11 חווה לאחר שהיא טעמה בפעם הראשונה דברים כמו הוופל האהוב שלה או המבורגר. עד שמגיע חג הפסח ואנו נפרדים מהמאכלים האהובים עלינו למשך שבוע. אז מי אנחנו, שנשפוט את 11 על המבט של " נראה אותך מנסה לנגוע לי בהמבורגר?"

via GIPHY

ג'ולי וג'וליה

אין סרט שיגרום לנו להתגעגע לחמץ יותר מהסרט הזה. מישהי שלוקחת על עצמה לבשל מעדנים במשך שנה שלמה, תוכל להזכיר לנו במשך כל הפסח למה יש לנו לצפות ואולי אפילו לעורר השראה למתכונים שיכולים להתאים לחג. בינתיים, קחו טעימה מעוגת השוקולד החלומית מהסרט.

via GIPHY